Camerista

Parte a celebrului lanţ hotelier internaţional, care detine in lume 840 de hoteluri in peste 70 tari, Hotel Ramada Sibiu se clasifică la categoria serviciilor de 4 stele. Complexitatea Event Center-ului, spatiile de cazare si restaurantele generoase il plaseaza in topul optiunilor clientilor corporate, dar si al celor care doresc servicii de calitate si sejururi memorabile intr-un cadru modern.

HOTEL RAMADA SIBIU angajeaza:

Camerista pentru efectuarea si intretinerea curateniei

Cerinte minime:

  • Persoana serioasa, ordonata, ingrijita si atenta la detalii;
  • Experienta in domeniul hotelier nu este obligatorie, dar constituie un avantaj;
  • Responsabilitate si corectitudine;
  • Receptivitate, bun organizator si dispus sa lucreze in echipa;
  • Personalitate energica, amabila si eficienta.

Descrierea postului:

  • Efectueaza si intretine curatenia in camerele clientilor, pe holurile etajelor si spatiile publice, in conformitate cu standardele si procedurile hotelului.
  • Raporteaza superiorilor orice defectiune sau deteriorare pe care o constata in camere.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Spor de weekend;
  • Masa asigurata in timpul programului de lucru;
  • Mediu de lucru placut.

Daca vrei sa faci parte din echipa noastra si daca vrei să te dezvolți personal şi profesional într-un mediu placut, atunci vino sa ne cunoastem!

Trimite CV-ul pe adresa de e-mail: resurse.umane@ramadasibiu.ro sau contacteaza-ne, intre orele 09.00 - 17.30, pe numarul de telefon: 0751.014.715.